דשא סינטטי

הדשא הסינטטי הולך וכובש לו בשנים האחרונות הרבה יותר מקום בנוף הישראלי. חדירתו לתודעה נפוצה במיוחד בישראל בגלל בעיות של חוסר מים וכמות משקעים נמוכה, יחסית. ישראל, השוכנת באזור שעל גבול המדבר, סובלת מכך רבות, ולאורך השנים הבעיה מחריפה והולכת בשל שינויי האקלים העולמי והאזורי. ניתן למצוא היום משטחי דשא סינטטי בשטחים עירוניים ופרטיים בכל רחבי הארץ ובכלל זה בירושלים הבירה. הסיבות לריבוי התקנת משטחי דשא סינטטי בירושלים בפרט ובכל הארץ בכלל הן שונות ומגוונות. הצורך בחיסכון במים ברמה הפרטית והלאומית, הצורך להקנות לגינה מראה ירוק ואחיד כל ימות השנה, הנוחות הכרוכה בהתקנה חד פעמית של דשא סינטטי, ללא הצורך המטריד של השקיה, זיבול, דישון, גזום וכל מה שקשור בטיפול ובטיפוח דשא טבעי. כפועל יוצא, נוצר חיסכון כספי ניכר בשל היעדר הוצאות אלה. כדאי לציין במיוחד את עלות המים בישראל שהינה גבוהה מאוד והחיסכון לכל בעל גינה שבה יש דשא סינטטי הינו אדיר.

דשא סינטטי בגינה ובנוף העירוני

אפשר לקנות דשא סינטטי בירושלים במחיר סביר ומתאים לכל כיס אשר יכסה את שטחי הגינה הרלוונטיים. הוא יכול להשתלב בקלות בתוך מרכיבי הגינה השונים כמו פרחים וצמחים צבעוניים בגוונים שונים, עצים, גדרות נוי מאבן או מעץ, משטחי חיפוי אחרים, פרגולות וחפצים נוספים שאוהבים לשים ולהתקין בגינה. הוא יכול גם לעזור גם במקרים שבהם דשא טבעי לא יכול להתפתח בשל בעיות שונות, כמו: חוסר בקרני שמש הדרושות לו, שורשי עצים שמפריעים לו לצמוח ועוד. דשא סינטטי נראה נהדר סביב לבריכה קטנה לרחצה או בריכת נוי לדגים וגם בצמוד לדק מושקע. במרחב הציבורי ניתן להשתמש בו רבות במקומות כמו מגרשי משחקים לכדורגל, מגרשים המיועדים למכשירי כושר עירוניים, מגרשי משחקים לקטנטנים, מדשאות ענק הממוקמות בתוך פארקים עירוניים, כיכרות, מעגלי תנועה ועוד. במרבית המקרים, אין מצליחים להבחין מרחוק בהבדל שבין דשא טבעי לסינטטי.

היכן ניתן לרכוש?

דשא סינטטי בירושלים בהחלט יכול לבוא בחשבון גם על גגות הבתים, מה שישווה לגג הבית מראה ירוק וטבעי. אפשר לשלב דשא סינטטי גם בפינת משחקים בחדרי ילדים והדבר מעניק משטחי דריכה וישיבה רכים ונעימים. אפשר לפרוס  דשא סינטטי גם בסמוך לחנייה, ובכך ליצור רצף ירוק ממנה לדלת הכניסה לבית. דשא סינטטי ניתן לקנות במקומות שונים כמו משתלות, גנן מקומי בירושלים, ברשתות שיווק לבית ולגינה, בחנויות המוכרות משטחי חיפוי כמו שטיחים ופרקטים ועוד. יש מגוון גדול של סוגי דשא סינטטי ובטווח מחירים נוח. מאחר שהדשא הסינטטי הופך ליותר ויותר מקובל, גם הספקים השונים מתרבים ומספקים שירות איכותי ומקצועי.

התקנה מקצועית

את הדשא הסינטטי יש להתקין בצורה מקצועית ומומלץ מאוד לשכור שירותים של מתקינים מקצועיים מהתחום. יש צורך להכין היטב את התשתית בחצר או במקום המיועד להנחתו ויש חשיבות עליונה ליישור השטח על מנת שהדשא יונח היטב ובצורה אחידה. במקרי הצורך, מרססים תחילה את המקום המיועד. יש להניח מצע שומשום ולפרוס יריעה גיאו - טכנית לפני הנחת יריעות הדשא הסינטטי. את הדשא מניחים כשהסיבים פונים לאותו כיוון כדי להקנות לו מראה אחיד. בסוף התהליך מדביקים את הדשא בצורה טובה ומבצעים עבודות גימור נדרשות. אחזקת דשא סינטטי בירושלים אינה מסובכת כלל. יש לא מעט ספקים שיוכלו לספק לכם את השירות בצורה טובה וזולה. ההוצאה אינה יקרה במונחים של השקעה ארוכת טווח, היא שווה לכל כיס, ומעל לכל, חד פעמית. דשא סינטטי מחזיק הרבה שנים מבלי להתבלות, הוא יפה לעין והצבע הירוק שלו משרה בסביבתו אווירת נוחות ורגיעה.

 

יש לך שאלות? המומחים של גינות ירושלים זמינים בשבילך בכל עת בעמוד צור קשר או בטלפון 0505222710


רוצים ליצור איתנו קשר עכשיו?