גינות ירושלים

גינות ירושלים מתמחה באחזקת כל סוגי הגינות במקצועיות ובאחריות עבודתינו כוללת:

  • יעוץ והכוונה חידוש צמחייה
  • דישון התקנת מערכות השקייה ממוחשבות לשמירה על הגינה הקיימת
  • גיזום ,עיצוב הצמחים וטיפול בצמחייה
  • ניקיון שוטף של הגינה.

אחזקת גינה הוא תחום מאד גדול ומגוון , אשר תופס תאוצה וכולנו נחשפים לנושא הן כבעלי גינות , גינות גג , טיפוח צמחים באדניות , גידול צמחים בבית ובטיול בפארקים ובגנים השונים בארצנו.
צמחי הנוי וצמחים בכלל מאד חשובים לנו כבני אדם בתרומתם לשיפור איכות החיים ואיכות הסביבה במקום מגורינו ובכל העולם.

אחזקת גינה נובעת מהצורך האדריכלי לשמור על צמחים כפי שאנו רוצים שיהיו , כמו גדר חיה, בונסאי וכדומה והצורך הקיומי של הצמחיה הן באמצעות השקיה נכונה, טיפול בעשבייה, הדברת מחלות ומזיקים ועיבוד נכון של הקרקע.

כאשר קובעים אחזקת גינה צריך להכין תכנית עבודה שנתית לטיפול בגן , אשר מחלק את העבודה לפי חודשים ועונות השנה , כך שלא נעשה עבודות מיותרות בעונות לא נכונות ויותר מזה , נפגע בצמחים שלא מיועדים לגיזום למשל בעונות קרות או חמות. חשוב מאד לתכנן את מערכת ההשקיה לפי טבלת התאדות המים באיזור ולתת לצמחים בדיוק את מה שהם צריכים לפי סוגם , סוג הקרקע והאיזור בו הם נשתלים , אחרת הצמחים לא יראו טוב וזה יוביל פתח לפגיעה על ידי מחלות ומזיקים.

דשא סינטטי בירושלים

בעלי בתים רבים חולמים על יצירת גינה קטנה אשר תהייה חלקת גן העדן הקטנה שלהם. האסוציאציה הראשונה למשמע המילה גינה, היא דשא ירוק, מלא ונעים, הן לשכיבה והן ויזואלית. דשא ירוק עד אשר יקנה לגינה מראה אמיתי של גינה והרגשה נעימה. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ומחשבה יצירתית, נולד רעיון דשא סינטטי במרכז כמו גם דשא סינטטי בירושלים ואף בבאר שבע. הדשא הסינטטי הפך להיות מצרך מבוקש וזאת בשל יתרונותיו הרבים והמשמעותיים. בבוא העת להקים גינה, אשר עתידה לשמש את בעליה לאורך שנים רבות, מומלץ לעשות זאת בעזרת צוות המומחים המוסמכים של חברת "גינות ירושלים". כאשר עובדים עם מומחים, מתכננים את הגינה לפרטי פרטים כבר בשלב הראשון, על מנת ליצור תוכנית גינה מפורטת אשר תצליח לשמש את בעליה בצורה הכי פונקציונאלית לאורך כל עונות השנה.

קצת על דשא סינטטי ויתרונותיו

דשא סינטטי במרכז אינו שונה מאשר דשא סינטטי בירושלים או בכל עיר אחרת לצורך העניין. צוות הגננים המוסמכים של גינות ירושלים, התקין דשא סינטטי לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל, ואנו עדים לשכיחות הדשא הסינטטי גם במתחמים ציבוריים כמו בגינות פרטיות. הדשא הסינטטי אוחז ביתרונות רבים אשר העיקרי בהם הוא חסכון משמעותי בהוצאות המים הדרושות לתחזוק גינה ובפעילות התחזוקה. דשא סינטטי בירושלים או דשא סינטטי במרכז, אינו מצריך תחזוקה שוטפת ומלאה הכוללת גיזום, ניכוש עשבים וכדומה, זאת לא ניתן לומר על דשא אמיתי המחייב את בעליו לדאוג לו באופן שוטף ומלא. הדבר היחידי אשר כן יש לבצע בדשא סינטטי הוא ניקיון תקופתי ופשוט של המשטח, אותו מבצעים באמצעות מגרפת עלים או מטאטא קשיח.

סך כל היתרונות הרבים של משטח הדשא הסינטטי והתקנתו המהירה, מאפשרים לבעליו להחזיק בדשא אשר אינו מצריך טיפול שבועי, אשר לעיתים יכול להיות מטריד מאוד. קיימים סוגים רבים של דשא סינטטי, חברת "גינות בירושלים" תדע להתאים לכל לקוח ולכל סוג גינה את המשטח הנכון ביותר.

התקנה

תהליך התקנת משטח דשא סינטטי בירושלים או דשא סינטטי במרכז, אינו מסובך. יחד עם זאת, אדם אשר אינו מקצועי או מתמחה בהתקנה, עלול להסתבך, בעיקר בהתקנות של משטחי דשא גדולים, ולכן מומלץ להסתייע בממומחים של חברת "גינות בירושלים". התקנה לקויה עלולה לגרום נזק לעתיד כמו מצב שהדשא שוקע בחלק מהאזורים או מצב שחיבורי מרבדי הדשא בולטים לעיין ולא נראים בצורה אחידה.

מעוניינים לקבל פרטים על התקנת דשא סינטטי במרכז? עומדים להתקין דשא סינטטי בירושלים? פנו אל חברת גינות בירושלים כדי שהדשא שלכם יהיה ירוק יותר.

 

 


אתם מוכנים להתחיל?